Më mbaj mend (për 1 muaj)

Robert Aliaj - O Sa Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kur henet shtegtonin ne rruget e tjera
Shirat e vjeshtes sa po vallezonin
Kerkoj te ngrohem shtepia ime vend
Poshte nje dite qiell te fluturoj me tremb

Ndaj kur s'te dashuroj me shume te dua
Lerme te digjem ne buzet e tua
O sa te dua

Dhe si i marre perpiqem i etur
Ndez nje cigare nga zjarri i pandezur
Mbremje e marte ekrantet shesin
Jeten vetmine time gjakun ma ndezin

Ndaj kur s'te dashuroj me shume te dua
Lerme te digjem ne buzet e tua
O sa te dua

O sa te dua x5

...

O sa te dua x4

...

O sa te dua x4


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Robert Aliaj - O Sa Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Sa Te Dua".
3. Video është e këngës "O Sa Te Dua", por nuk këndohet nga Robert Aliaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Robert Aliaj:


Komente 0