Robert Beqiri
Robert Beqiri

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Robert Beqiri është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 4 Prill 2018, Robert Beqiri publikon videoklipin "Saranda, Perla E Bregdetit". Më datë 28 Dhjetor 2022, Robert Beqiri & Valentina Mici publikojnë videoklipin "Sa Të Dua". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga vetë Robert Beqiri, teksa për arranzhimin u kujdes Bledi Telha. Videoklipi u prodhua nga kompania Cinefocus GT....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0