Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rod - Engjell Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  291

Strofa 1
NË HESHTJE E QETËSI
TRES VËSHTRIMIN TIM
NJË MALL I THELLË M’KAPLON
E ZEMREN PRAPË MA MUNDON
VALLË A DO T’VISH?
TË DUAM PRANË SËRISH...

Refreni
TË KËRKOJ TY ATJE LART
POR HESHTJE MARR
SHPIRTI DHEMB E FJALË NUK KAM
TI S’JE ASKUND JO JO
NUK JE JO
TË FUNDIT HERË TË T’KEM
TË T’SHOH
HOOO
TË TË NDJEJ TY ËNGJËLL

Strofa 2
ENDEM NËPËR SHI
ATY GJEJ NGUSHËLLIM
KY MALL I SHKRETË M’PËRVËLON
E DHIMBJEN MË SHUMË MA SHTON
VALLË A DO T’VISH?
TË DUAM PRANË SËRISH...Refreni
TË KËRKOJ TY ATJE LART
POR HESHTJE MARR
SHPIRTI DHEMB E FJALË NUK KAM
TI S’JE ASKUND JO JO
NUK JE JO
TË FUNDIT HERË TË T’KEM
TË T’SHOH
HOOO
TË TË NDJEJ TY ËNGJËLLRenditja: Top 200
Publikimi: 08/10/2018
Festivali: Kënga Magjike 2018


Më Shumë Këngë Nga Rod:


Komente 3


Rod - Engjell
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Engjell".
3. Video është e këngës "Engjell", por nuk këndohet nga Rod.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.