Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Roderika Ukelli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  187
  • Vendlindja:
  • Ljubljane 
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Roderika Ukelli është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Roderika Ukelli ka lindur ne Slloveni. Më datë 21 Korrik 2008, Roderika Ukelli publikon këngën e parë dhe videoklipin "Pasta". Kënga e saj e dytë quhet "Bonton", ndërsa kënga tjetër që është pëlqyer nga publiku është "Pitja e Roderikes". Kënga e katërt quhet "Endrra e Roderikës", e cila nuk ka videoklip. Më datë 5 Tetor 2009, Roderika Ukelli publikon videoklipin "Bicikleta". Më datë 27 Shkurt 2010, Roderika Ukelli publikon videoklipin...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

128 🔥🔥

Shto profile

zyrtareRoderika (2012)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Aulona Limani

Xhesika Pengili

Donika Nuhiu

Melissa Magnanelli

Alisa Jerliu

Denisa Dehari

Ilva Latifi

Diana Tahiri

Aurora Kapo

Lorina Dula

Tags: Roderika Ukelli, Roderika


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet