Më mbaj mend (për 1 muaj)


Roderika Ukelli - Bonton

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bonton".
3. Video është e këngës "Bonton", por nuk këndohet nga Roderika Ukelli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Roderika Ukelli - Bonton  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Këngë e albumit:

"Roderika"

Komente

7 🔥

21/07/2008

2008-07-21T18:31:09+00:00comon girls youbelitme ye lexgo go go ja themi troq

esht nje djal ne laxhen ton x2
ka harruar per bonton x2

fjal e ndyr goja plot a keshtu vadisen sot

ReF:qamqakez vesh me vesh neve shoqeve na perqesh fare sna pelqen kjo pun dhembet ja tregova un x2

oho oho oho oho ohoo hooo hoo ! me kultur

esht nje djal ne laxhen ton x2
ka harruar per bonton x2

fjal e ndyt goja plot kshtu nuk ben me vajza sot


ReF:qamqakez vesh me vesh neve shoqeve na perqesh fare sna pelqen kjo pun dhembet ja tregova un x2

oho oho oho oho ohoo hooo hoo ! me kultur

comon girls youbelitme ye lexgo go go ja themi troq

ani djal i mir x2
kur te jesh i lir x2
lajmerohu sa sesht von ne e kemi plannin ton

ani djal i mir x2
kur ditlindjen e feston ta urojm nje BONTON

ReF:qamqakez vesh me vesh neve shoqeve na perqesh fare sna pelqen kjo pun dhembet ja tregova un x2


Ky tekst u dërgua nga Bjondina Maloku
Më Shumë Këngë Nga Roderika Ukelli:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet