Më mbaj mend (për 1 muaj)

Roelio Pane

Roelio Pane
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 17 Prill 2003
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♈ Dashi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Roelio Pane është poet. Origjinen e ka nga Korca, por jeton ne Tirane.

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »

Komente

Asnjë Koment


Komente 0