Audio

Roll'ey - Fejk'era  (Feat. En'el & Big Wolf)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/12/2014

2014-12-27T14:50:33

Featuring

Big WolfKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fejk'era" kënduar nga Roll'ey.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Roll'ey i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin