Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.6 / Votuan:  5
Romeo Gegushi është një shkrimtar dhe autor këngësh.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare» Dërgo Një Poezi »

Poezi:

» Dërgo Një Poezi »

Tekste Këngësh:

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Mentor Thaqi

Jurgen Ndoci

Engjëll Gashi

Gazmend Beqaj

Gerald Ramaj

Valmir Fazliu

Burhan Skikuli

Valentin Juncaj

Tasin Demiri

Florim Muhadri


Tags: Romeo Gegushi

Krijo Një Kartolinë