Më mbaj mend (për 1 muaj)

Romeo Imeraj - Flaken Parave Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

MË THONË SHOKËT JE I PASUR
KE GJITHÇKA E SHKON KUDO
POR NJË HALL E KAM TA DINI
ZEMRËN MA KA MARRË AJO

DO TI VE FLAKEN PARAVE
DO TA DJEG GJITH PASURIN
PER TY I HARXHOJ TE GJITHA
O SHPIRTI IM

I MARRË PËR TË UNË JAM
AJO QESH DHE PSE E DI
LOTI IM DHE QESHJA E SAJ
SI PËRALL KJO DASHURI
Romeo Imeraj
Publikimi: 18/04/2020
Muzika: Joniad Banushi
Teksti: Romeo Imeraj & Vojsava Alia
Video Produksioni: DArt Channel


Romeo Imeraj - Flaken Parave
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Flaken Parave".
3. Video është e këngës "Flaken Parave", por nuk këndohet nga Romeo Imeraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Romeo Imeraj:


Komente 0