Më mbaj mend (për 1 muaj)

Romeo Imeraj - Me Kalove Nga Mendorja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Me kalove nga mendorja me shkrive
Bie darka ne mëngjes une te lagja
Jote pres eshte I cmendur thot
dynjaja me iku djali thot mamaja(×2)

Po kur del ti del ti e pispillosur harroj harroj fare qe jam plevitosur
Se per ty moj jam marrosur
Cnaze ke oppoo te marrte dreqi me gjitheto
Me sfilite per koke tende moj te marrte perendia mendjen (×2)

Ben ca shenja kur te ndjek dhe te ha dhe te djeg vetem ne me renc ne dore ste le pa te vene kuror(×2)
Por kur del ti del ti moj e pispillosur harroj harroj fare qe jam plevitosur

Cnaze ke oppoo te marrte dreqi me gjithto
Me sfilite per koke tende moj te marrte perendia mendjen
Jalla moj se me shkallove me kalove nga mendorja me kalove nga mendorja me shkrive si akullorja (×2)

Cnaze ke oppoo te marrte dreqi me gjithto me sfilite per koke tende moj te marrte perendia mendjen


Ky tekst u dërgua nga 🤌🏻✨👑Romeo Imeraj
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/03/2022
Muzika: Vani Rushiti & Vojsava Alia
Teksti: Vojsava Alia
Mix/Master: Vani Rushiti
Sax: Devis Kaziu
Vocal Chops: Toton Sulejmani
Audio: Bio Records
Video Produksioni: Frame ProductionRomeo Imeraj - Me Kalove Nga Mendorja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Kalove Nga Mendorja".
3. Video është e këngës "Me Kalove Nga Mendorja", por nuk këndohet nga Romeo Imeraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Romeo Imeraj:


Komente 0