Më mbaj mend (për 1 muaj)

Romeo Imeraj - Vlonjat 24 Karrat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

jam biri i laberis
jam nga vendi i trimerise
kenge dhe valle dite e nate 2x
vlonjat 24 karat
i thash kisha per ti thën zëmero neser do vi te jot eme domosdo
do vi ti them 2 fjalet pa frike do te Marr nuse edhe.
erdhi dita erdhi ora
Vish fustanin e bardhe si bora te

bejme dasma forra si nga vlora 2x
Maman e kam shpirt flori
babane e kam burr zoteri
ta dish sa gezoje per ty
Mezi presim te te takojne

i thash kisha per ty thën zemero neser do vi te jot eme
do vi te them 2 fjalet pa frike Do te Marr nuse edhe.
erdhi dita erdhi ora
Vish fustanin e bardhe si bora te

bejme dasma tja Bejm fora si dim ne nga vlora

jam vlonjate me yll👑 ne balle zemero babane do dali perballe
Do ti them 2 fjalet pa frike do te marre
Nuse dhe pike.


Ky tekst u dërgua nga lul basjaRomeo Imeraj
Renditja: Top 200
Publikimi: 27/11/2022
Teksti: Vojsava Alia & Romeo Imeraj
Orkestrimi: Vani Rushiti & Vojsava Alia
Video Produksioni: MAX Production
Fyell: Muharrem Rama
Aktoret: Afrim Agalliu & Miola SitajRomeo Imeraj - Vlonjat 24 Karrat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vlonjat 24 Karrat".
3. Video është e këngës "Vlonjat 24 Karrat", por nuk këndohet nga Romeo Imeraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Romeo Imeraj:


Komente 0