A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Rona Nishliu - Suus


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  238

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/12/2011

2011-12-26T00:00:00

Music:

Florent Boshnjaku

Lyrics:

Rona Nishliu

Video Production:

Koperativa

Participating in

Festivali i 50-të në RTSH

Participating in

Eurovision (Albania)
Ëëë... në këtë botë
Ku dashuria s'jeton më
Koha më për ne s'ka kohë - Jo-o
Jo-o-o-o-o…
Koha më për ne s'ka kohë.

Ateroj... aeroplani im
Në pistë pa drita t'shpirtit tënd
Me bërryla ngjiten sot
Ata që dje s'jetonin dot

Por të djeshmet s'kanë rëndësi
Nga detëra të trazuar u përpinë
Ëëë të nesërmet nuk do t'sjellin gjë
Vec shpresë pa shpresë e marrëzi.

Më lerni të qaj,qaj,qaj
Se k'të gjë më së miri di ta bëj tani!
Se k'të gjë, më së miri di ta bëj tani.

Më lerni të qaj,qaj,qaj
Se k'të gjë më së miri di ta bëj tani!
Se k'të gjë, më së miri di ta bëj tani.


Lyrics submited by Ainhoa Feal   pavlomek   Annonim   Aardita
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019