Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ronela Hajati - Maje Men Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  107

REF.:
Sa do pija dhe nji her her me t'pa se
Stlen shoqnija me i bo mekatet
Maje maje maje meno
Maje maje meno
Maje maje meno

Aa don me dal
Me mu si me pare
Aamanet shokve ja kom lon
Me lajmru se sbon kur o vet
ti nuk e din qe si pate fat
Me bo per vete ket qiken prap
Ai nuk don me dal
Jo ai nuk do me dal
Hajde mami me ndihmo
Mami me ndihmo
Mami me ndihmo se e dua
Mami me ndihmo
Mami me ndihmo
Ai be vetem per mua

REF.:
Sa do pija
Dhe njeher me t'pa se
Stle shoqnija
Me i be mekatet
Maje maje maje meno
Maje maje meno
Maje maje meno
Nuk e lo pa t marr e

Du ma du ma du ma e
Hajt se kom met gjet o
Doma duma dumae
Hajt se sko met gjet gjo
Ae din se kur t dua nuk e ke
Fol ma mir kur je me mue
Duma duma duma e
Hajt se sko met gjet gjo
Mami me ndihmo
Mami me ndihmo
Mami me ndihmo se e dua
Mami me ndihmo
Mami me ndihmo
Ai u be vetem per mua
Ai nuk po dom mem fal
Ai nuk e din seee

REF.:
Sa do pija dhe ni her me t'pa se
Stlen shoqnija me i be mekatet
Maje maje maje meno
Maje maje meno
Maje maje meno
Nuk e lo pat mare
Nuk e lo pat mare
Nuk e lo pat mare
Maje veten hajde
Ti maje veten hajde
Si jo jo nuk e di qka ka met gjet


Ky tekst u dërgua nga kjaraantonelaRonela Hajati
Renditja: Top 200
Publikimi: 21/04/2018
Muzika: Tull Production & Ronela Hajati
Teksti: Ronela Hajati
Orkestrimi: Tull Production
Video Produksioni: Talelli Production


Ronela Hajati - Maje Men
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maje Men".
3. Video është e këngës "Maje Men", por nuk këndohet nga Ronela Hajati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ronela Hajati:


Komente 0