Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video Top 200

Ronela Hajati - Çohu  (Feat. Don Phenom)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Komente

Asnjë Koment

01/06/2019

2019-06-01T12:00:02+00:00

Featuring

Don Phenom

Muzika & Teksti:

Ronela Hajati

Teksti:

Don Phenom

Produksioni:

Tull Production
[Ronela:]
Come, kam mood boy e dija
Sun na kap sun na kap policia
Hajt medet per mend e mija
Aj me mvet s'do shkoj te shpija
Ma ngadal ma ngadal ma ngadal
koka dhez tipi s'o normal
Mos e ndal mos e ndal mos e ndal
se po t'rren mendja s'kam me ta fal
Ku jon femrat ma t'mira
ku i kom shokt si mafia
Se na ka nxon pija ej
na ka nxon pija
Ku jon femnat ma mira
Ku i kom shokt si mafia
Se na ka nxon pija ej
Na ka nxon pija

Hajt hajt çohu
mos e lom per ma von
Hajt hajt çohu
mos e lom per ma von

[Don Phenom:]
I paprekshem me lidhjet e mija
Sun na kap sun na kap policia
Krej goca, krejt n'hall tu bo vija
Mbas clubit afterparty te shpija
Un ti plotesoj krejt deshirat
Ti e din i kom pas krejt ma t'mirat
Ti e din qush ne fillim pim tekila
Kena shokt n'diaspor tu shit killa
Hajde pina sonte per qef
I ke shoqet ma t'bukra ne qytet
Sikur femra ma t'bukra n'favella
Hajde, hajde kalle Ronela

REF.:
Un s'kom ardh me gjet dashni
Se me shpirt un jam tu pi
Jam tu pi per at haram
Se veç aj e bon tamam

Hajt hajt çohu
mos e lom per ma von
Hajt hajt çohu
mos e lom per ma von

Kartolina (2)

21
5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Ronela Hajati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet