A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Roni is a songwriter of Pop music. Në Nëntor 2008, Gentjan Dema merr pjesë në Kënga Magjike 2008 me këngën "Nje Dite Do Te Qash", në bashkëpunim me Roni. Më datë 15 Gusht 2018, Roni publikon videoklipin "Ti Mos Thuaj Jo"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »

As Songwriter

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

Andi Nika

Fredi

Arjan Krasniqi

Lumni Aliu

Nesko

Bledi Telha

Beko

Net 11

Mergim

Mustafa Llani


Tags: Roni

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019