Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Roni Kacorri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  44
  • Mosha:
  • 40 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Roni Kacorri është një shkrimtar. Roni Kacorri eshte nje admirues i letersise, dhe shpesh shkruan vargje, pjese nga realiteti i sotem shoqeror....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »Artistë Të Ngjashëm:

Shaban S Shabani

Josif Gegprifti

Kasam Shaqirvela

Matt K

Hasan Qyqalla

Orhan Dauti

Met Sadiku (Poet)

Kushtrim Ymeri

Sotiraq Naci

Imarton Osmani


Tags: Roni Kacorri

Roni Kacorri në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet