Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ronita Zeneli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  34
BIOGRAFIA: Ronita Zeneli është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 3 Qershor 2018, Ronita Zeneli publikon videoklipin "Pishman". Muzika e këngës u punua nga Shkumbin Nebihu. Më datë 23 Maj 2019, Ronita Zeneli publikon videoklipin "M'ka Mashtru". Muzika e këngës u punua nga Bini Nebihu, teksti u shkrua nga Fadil Topalli, ndërsa për orkestrimin u kujdes Bini Nebihu. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Arijana

Alma Kryeziu

Hana Jahaj

Suela Xholli

Vali (F)

Jetesa Gashi

Blerona Bytyqi

Tina Qeli

Suela Ismaili

Diana Dani

Tags: Ronita Zeneli, Ronita


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet