Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rosela Gjylbegu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2220
 • Vendlindja:
 • Shkodër 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 34 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Rosela Gjylbegu është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Rosela eshte diplomuar në vitin 2005 për gjuhë angleze në Shkollën e Mesme Pedagogjike "Gjuhët e Huaja" në Shkodër dhe ka përfunduar studimet e larta për psikologji në Fakultetin e Shkencave Sociale pranë Universitetit të Tiranës prej kur edhe jeton në Tiranë. Punon në administratën shtetërore dhe studion për master në fushën e të drejtave gjinore. Rosela ende nuk ka publikuar ndonjë album. Ajo ka deklaroi per teksteshqip.com "Tashmë çdo gjë gjeh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Finaliste në

Ethet E Së Premtes

Profili

Facebook

Faqja

Zyrtare

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

11 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (5)

46
61
32
41
47

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Ronela Hajati

Orinda Huta

Anxhela Peristeri

Greta Koçi

Miriam Cani

Besa Kokëdhima

Samanta Karavella

Elvana Gjata

Anjeza Shahini

Mariza Ikonomi

Tags: Rosela Gjylbegu


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet