Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rosela Gjylbegu - Të Dinja Të Vogël  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Komente

Asnjë Koment

13/12/2010

2010-12-13T21:40:51+00:00Të ka mbirë manushaqja ty o moj në penxhere.
Unë të dija të vogël ti më qënkërke moj dyzet vjeç.

[Refreni]:
Të dinja të vogël ti më qënke dyzet vjeç.
Leri nazet se s'të kanë lezet.

Ti kur më del te porta dhe më bënë muhabet
lëri moj këto naze se për ty nuk kanë lezet.

[Refreni]

Ti kur më del n'dritare dhe më bën me isharet
unë të dija të vogël ti më qënkërke moj dyzet vjeç.

[Refreni]
[Refreni]


Ky tekst u dërgua nga  namik
Më Shumë Këngë Nga Rosela Gjylbegu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet