Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Dilo

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  288
  • Vendlindja:
  •  
  • Mosha:
  • 48 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Rovena Dilo është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Zëri i vlerësuar mes një brezi artistësh që i dhanë shumë skenës së muzikës shqiptare ndër vite, këngëtarja Rovena DIlo, pohon se ishin krijime muzikore të thjeshta, të këndshme, përshtatur edhe me cilësitë vokale të këngëtarëve. Ajo pohon se në këtë vrull zhvillimi edhe muzika ka rekordet e saj, por ka dhe krijimtari të dobët dhe koha do të bëjë punën e saj. Në shume vite karrierë muzikore, ajo pohon se kanë kaluar pa e kuptuar, por thekson se v...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

13 🔥Dorezohem (2004)

Ante (2002)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (9)

6
7
2
4
18
0
0
0
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Manjola Nallbani

Inis Gjoni

Eliza Hoxha

Mimoza Mustafa

Aida Baraku

Elinara Shehu

Ermira Kola

Vida Kunora

Ermonela Jaho

Hirushe Xhemali

Tags: Rovena Dilo


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet