Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rovena Simpati Për Shitësin E Luleve

Nuk ka akoma asnjë votë

[12-09-2014]
Rovena Dilo duket natyrë sentimentale e romantike. E, pasi është kështu s'ka dyshim që ajo është adhuruese e luleve. Këngëtarja e famshme, ka treguar se i admiron lulet dhe një shitës ambulant të tyre, një burrë rreth të 70-tave.

Foton e shitësit në fjalë ajo e ka shpërndarë në profilin e saj në "Instagram". Rovena, e quan këtë burrë "shitësi më simpatik në bllok".
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull