Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rovena Dilo, Tani Me Një “Bebe”

Nuk ka akoma asnjë votë

[14-10-2014]
Këngëtarja Rovena Dilo nuk është se ka qenë ndonjëherë e ekspozuar pë jetën e saj private. Ajo jeton në Tiranë prej vitesh dhe ka një lokal në qëndër të kryeqytetit.

Nuk është se ka shprehur ndonjëherë dëshirën për të qenë nënë. Por ajo i do shumë kafshët shtëpiake.

Së fundmi Rovena është bërë edhe me një mace të vogël të cilën e ka quajtur "bebe'.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull