Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Hoti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Rovena Hoti është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike dhe popullore tetovare. Më datë 16 Gusht 2017, Rovena Hoti, Feti Jakupi & Garip Jakupi publikojnë videoklipin "Pavaresi". Më datë 4 Janar 2019, Rovena Hoti publikon videoklipin "Kurre Me Ti Me Mua"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nida

Monika Trungu

Alba Loxha

Vlora Dugolli

Gresa Hoxha

Albana Kastrati

Eir

Ada Hoxha

Jona

Diola

Tags: Rovena Hoti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet