Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Rovena Ibrahimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  167
BIOGRAFIA: Rovena Ibrahimi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vlonjate. Në Maj 2004, Rino Ritem & Rovena Ibrahimi marrin pjesë në Top Fest 1 me këngën "Zgjohu". Më datë 2 Prill 2013, Rovena Ibrahimi publikon videoklipin "Dy Nga Dy". Më datë 8 Prill 2013, Rovena publikon videoklipin "Kush Do Qe Te Marre Grua". Më datë 27 Korrik 2013, Rovena Ibrahimi publikon videoklipin "Mos Me Mbaj Inat". Muzika e këngës u punua nga Adrian Hila. Më datë 2 Shkurt 2014, Rovena Ibrahimi & Grupi Ali Pasha publikojnë videoklip...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareVashezo

Shoqeria


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Arta Allushaj

Adriana Koreta

Dori

Kozeta Shabani

Entela Ilirjani

Luljeta Kuraja

Sevi

Irma Gurakuqi

Burbuqe Rada

Alma Velaj


Tags: Rovena, Rovena Ibrahimi, Rovena Ibraimi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet