Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena - Vashezo Bijezo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Vashezo Bijezo
eten moj nena plasi do te 2×

Vajza gure shkon tek guri
naten koken faqen muri
qe te flejne rehat krenar
naten kot kjo kjo behar

REF 2×
Vashezo Bijezo
eten moj nena plasi do te
po vertete paje no
burrino burino

duket folur naze naze
na kerkone dhe divane
hapi dy lle dhe valixhen
na kerkojme lavatriçen 2×

REF 2×
Vashezo Bijezo
eten moj nena plasi do te
po vertete paje no
burrino burino

vajzen moj re shkunden fare
na futen na shkon shume hallen
per nje vajen per nje gurë
ndalet si vet është kupa ujë 2×

REF 4×
Vashezo Bijezo
eten moj nena plasi do te
po vertete paje no
burrino burino


Ky tekst u dërgua nga Kristi

Rovena - Vashezo Bijezo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vashezo Bijezo".
3. Video është e këngës "Vashezo Bijezo", por nuk këndohet nga Rovena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Ibrahimi:


Komente 0