Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Ibrahimi - Te Zgjodha Mike Per Koke Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

te zgjodha mike per koke

sa vajza qe ka kjo bote
po un ty te kam te zgjedhur
tek ti moj vetem tek ti
perendia me ka hedhur

ref.
te zgjodha te zgjodha
te zgjodha mike per koke
te te kem te te kem
te te kem per jet e mote

te dua mike te dua
je e mir ndaj ben per mua
te dhash fjal e te dhash bes
te te kem e te me kesh

ref.

mike me bere per vete
qe diten qe te pash sefte
ne zemren time ti mbete
me ty harroj halle derte


Rovena Ibrahimi - Te Zgjodha Mike Per Koke
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Zgjodha Mike Per Koke".
3. Video është e këngës "Te Zgjodha Mike Per Koke", por nuk këndohet nga Rovena Ibrahimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Ibrahimi:


Komente 0