Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Ibrahimi - Moter Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Ne nje dere bashke u rritem
Kush u rrit si une e ti
Dhe sa here qe u grindem
Me puthe me dashuri
Edhe sot qe jemi larg
Te kjo dere perseri
Sa here ne behemi bashke
Duhemi si dy femije

Refreni
Moter shpirti moter xhani
Moter loti moter malli
Moter gezimi dhe halli
Lum Zoti qe ma fali

Sot moj moter mu kujtuan
Ato dite nga femijeria
Kur vishja rrobat e tua
Ti vishje rrobat e mia
Dhe sot me fustan te bardhe
Veshuro per nuseri
Si gezove ti per mua
Shpirti im gezon per ty
Rovena Ibrahimi
Publikimi: 23/09/2022
Teksti: Nexhip Sera
Orkestrimi: Bio Records
Video Produksioni: Ar VisualRovena Ibrahimi - Moter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moter".
3. Video është e këngës "Moter", por nuk këndohet nga Rovena Ibrahimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Ibrahimi:


Komente 0