Rovena Bën Palestër Me Taka, E Tallin Fansat

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[08-01-2016]
Këngëtarja Rovena Stefa në rrjetin e saj social në Instagram sot ka publikuar një foto ku shihet duke bërë palestër dhe duke shfaqur trupin e saj perfekt, por ajo që vihet më shumë re janë takat e saj.

Rovena edhe pse ishte në ushtrime kishte veshur disa çizme me taka mjaft të larta. Sapo ndjekësit e saj e kanë parë këtë foto kanë shpërthyer menjëherë komentet negative.

Fansat e kanë tallur Rovenën duke ia bërë me dije që gjatë palestrës përdoren atlete, dhe jo çizme me taka.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Rovena Bën Palestër Me Taka, E Tallin Fansat


Komente 0