Rovena, Intervistë Nga Vaska- Flet Për Lojërat Seksuale

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[19-03-2016]
Këngëtarja Rovena Stefa ka qenë e ftuar sonte në një intervistë shumë interesante për emisionin "Prive" në KLAN Kosova.

Këngëtarja ka folur për Prive nga vaska vetëm me bikini duke vënë në plan të parë gjoksin e saj.

Ajo thotë se njerëzit duhet të ndihen të lirë dhe të bëjnë çfarë të duan, ndërsa ata që nuk janë për gjëra të tilla, le të mos i bëjnë.

Rovi ka folur edhe për lodrat seksuale për nxitjen e fantazisë, ndërsa ka hedhur poshtë mundësinë e xhirimit të ndonjë videoje seksuale.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0