Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Stefa - Nuk E Di Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


E pesova une e mjera,
me ka humb gjumi nder sy
nuk e di qfar fati pata
kam ra n*dashni me ty

Me ate qe mke punuar
ta dish mire se borgj ta kam
100here them met harruar
200here behem pishman

2x-Nuk di si do shkoj halli
nuk e di kujt me ju qa
kur largohesh me merr malli
kur afrohesh s*du met pa

E pesova une e mjera,
me ka humb gjumi nder sy
nuk e di qfar fati pata
kam ra n*dashni me ty

Me ate qe mke punuar
ta dish mire se borgj ta kam
100here them met harruar
200here behem pishman

4x-Nuk di si do shkoj halli
nuk e di kujt me ju qa
kur largohesh me merr malli
kur afrohesh s*du met pa


Ky tekst u dërgua nga Tina


Nuk kemi video për këtë këngë.
Rovena Stefa - Nuk E Di
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk E Di".
3. Video është e këngës "Nuk E Di", por nuk këndohet nga Rovena Stefa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:


Komente 0