Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Stefa - Vete Me The Te Dua (Feat. Toni)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  17

Vet me the te dua
e tash mke harruar
e tash mke harruar
Mua me harrove
tjetrin dashurove
tjetrin dashurove

Ta le amanete
mos me harro krejte
mos me harro krejte
Kur te cel qershia
kujto lot e mia
kujto lot e mia

Kur tme lindi 1 djale
ja le emrin Tone
ja le emrin Tone
Kur te lind 1 vajze
vene emrin rovene
vene emrin rovene
Rovena Stefa
Featuring: Toni
Renditja: Top 200
Publikimi: 09/05/2015


Rovena Stefa - Vete Me The Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vete Me The Te Dua".
3. Video është e këngës "Vete Me The Te Dua", por nuk këndohet nga Rovena Stefa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:


Komente 3