Royal-P
Royal-P

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Emri i Vërtetë:
  • Riad Plakolli
  • Vendlindja
  • Vushtrri

Biografia

BIOGRAFIA: Royal-P është një këngëtar. Emri i vertet i tij eshte Riad Plakolli. Ai lindi ne Vushtrri aktualisht edhe ku jeton. Royal-P dhe kolegu u tij Dimmmz formuan nje Rap&Grup te quajtur RealGangsta. Keta te dy kane bere shum kenge te inqizuara ne Interplay....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0