Rozana Kaba
Rozana Kaba

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Rozana Kaba është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 28 Maj 2022, Rozana Kaba publikon videoklipin "Pika Lumturie". Për muzikën dhe orkestrimin e këngës u kujdes Vullnet Ibraimi, ndërsa tekstin e kanë shkruar bashkarisht Rozana Kaba & Vullnet Ibraimi. Më datë 2 Korrik 2022, Rozana Kaba publikon videoklipin "Nuse Oj Reja Jem". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fadil Topalli. Videoklipi u prodhua nga kompania Jehona....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0