Rozana Radi

Rozana Thotë Se Suksesi Mund Të Blehet Me Para

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[18-08-2015]
Rozana Radi pak kohë më parë e ka lansuar këngën e saj të re me titull "Për me pas nji rozë". Por, me sa duket ajo nuk eshtë e kënaqur me suksesin e këngës së saj, andaj ka shpërthyer kundër kolegëve të saj.

Sipas një postimi të këngëtares në Instagram, del se të gjitha klikimet, lansimet dhe lajmet e mira që shkruhen për kolegët e saj, janë "të blera".
 (Indeksonline)

Rozana Thotë Se Suksesi Mund Të Blehet Me Para


Komente 0