Rozana Radi

Rozana Radi Me Gjoksin Jashtë

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[06-09-2015]
Këngëtarja Rozana Radi së fundmi ka publikuar këngën e saj “për me pas një roze”, e pas kësaj ajo ka vendosur që t’i japë vetes pak pushim mesa duket.

Në foton e fundit Rozana është shfaqur me një pamje tejet seksi dhe si çdo herë ajo nuk harron të ekspozojë gjoksin e saj me të cilin duket që është shumë krenare.

Në mbishkrimin e fotos duket që Rozana ia lë fajin për peshën edhe dasmës së Sinanit.
 (Indeksonline)

Rozana Radi Me Gjoksin Jashtë


Komente 0