Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rozana Radi - Si Zhadia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Une jam llokum me sheqer
Ti je shum cool je frajer
e bon ti jeten telenovele
Un rri te pres ne shtepi
Sepse un cmendem per ty
Nuk mund te rri nje minut pa ty
Ti vec shetitesh edhe pin cigare
Telenovelat s me pelqejn djal fare
Ti fut vajzat vajzat neper valle
Gjith provinciale edhe qytetaret
Ty minifundet shum po te cudisin
Ty qytetaret shum po te mahnisin
Po cfar te bej un me provincen time
Jetoj si Zhadia vetem me kujtime


Ky tekst u dërgua nga Momii


Nuk kemi video për këtë këngë.


Rozana Radi
Publikimi: 01/12/2005


Rozana Radi - Si Zhadia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Zhadia".
3. Video është e këngës "Si Zhadia", por nuk këndohet nga Rozana Radi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rozana Radi:


Komente 0