Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rozana Radi - Bye Bye Baby Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  19

telefoni nuk pushon ti moj ja vazi ti me thua rri ne shpi sme
mban sahati do te shkoj te iki
larg jam e do largohem yn po iki
bye bye baby te argetohem ta
kam falur gjith rinin djal ti ma shkatrrove ta kam falur shpirtin tim djal ma injorove do kercej
ne diskotek sa te drithet toka
do ti bej naze gjith djemve te
ndaj ty nga koka do te hipi ne gjipa gjipa dhe matorra sdo te
pi me lengje frutash vetem viski
coca cola

ref:2
telefoni nuk pushon ti moj ja vazi ti me sheh neper motorra
flaskam marrezi kam deshir te shoh cop cop tek pergjerohesh
hajde shpirt avash avash se do tilloheshta kam falur gjith rinin djal ti ma shkatrrove ta kam falur shpiritin tim djal ti ma injorove po kercej ne diskotek sa te dridhet toka po i bej naze gjith djemve te ndaj ty nga koka
un po riri ne gjipa gjipa dhe motorra nuk po pi ma lengje frutsh viski coca cola

po kercej ne diskotek sa po dridhet toka po i bej nase gjith djemve po i del ty nga koka
un po rri sot veq ne gjipa gjipa dhe mottorra nuk po pi me lengje frutash viski coca cola


Ky tekst u dërgua nga Adriatixxccs


Nuk kemi video për këtë këngë.


Rozana Radi
Publikimi: 01/12/2002


Rozana Radi - Bye Bye Baby
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bye Bye Baby".
3. Video është e këngës "Bye Bye Baby", por nuk këndohet nga Rozana Radi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rozana Radi:


Komente 1