A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rozeta Pohja (Rozi)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  5
  • Emri i Vërtetë:
  • Rozeta Pohja
  • Vendlindja:
  • Shkoder 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Rozeta Pohja (Rozi) është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Prill 2005, Rozi merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Jetoj Per Ty"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Diti

Ola

Olsa Spata Ballguri

Eniada

Elinda Katiaj

Bulza Fejzullahu

Klaudia D.

Geta Beqa

Bena

Keda Braja


Tags: Rozeta Pohja, Rozi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019