Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Rrapo Hazizaj

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Rrapo Hazizaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 24 Janar 2011, Rrapo Hazizaj publikon videoklipin "Nena Ime Shqiperi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nimet Sulkaj

Klordian Rama

Landi Brahushi

Gramoz Tomorri

Ylli Cela

Kastriot Adushi

Redi Penko

Sokol Fejza

Ylli Alushaj

Marjus Ahmetaj

Tags: Rrapo Hazizaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet