Rrezi
Rrezi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Rrezi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 1 Tetor 2022, Donjeta, Rrezi & Gjony publikojnë videoklipin "Ti Fala". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë shkruar nga Bini Nebihu. Videoklipi u prodhua nga Sekuencë, ndërsa produksioni audio u realizua nga Bini Nebihu. Më datë 23 Nëntor 2022, Rrezi publikon videoklipin "Jena Thy". Muzika e këngës u punua nga Bini Nebihu, ndërsa teksti u shkrua nga vetë Rrezi. Videoklipi u prodhua nga XL Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga B...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0