Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rrok Gjergji

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Rrok Gjergji është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 25 Nëntor 2012, Gentjana Gjergji & Rrok Gjergji publikojnë videoklipin "Kenge Kurbeti". Më datë 5 Shkurt 2013, Gentjana Gjergji & Rrok Gjergji publikojnë videoklipin "Sy Zezo". Më datë 29 Tetor 2016, Gentjana Gjergji & Rrok Gjergji publikojnë videoklipin "Martesa E Djalit". Më datë 5 Prill 2020, Rrok Gjergji publikon videoklipin "Kur Po Vjen Prap Ajo Vere"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhelal Juka

Elderin Dekaj

Viktor Paloka

Adem Barbullushi

Bardhok Mehmeti

Istref Zaraj

Petrit Gjini

Tonin Uldedaj

Gjin Shani

Gjelosh Hajdari

Tags: Rrok Gjergji


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet