Rron Kai
Rron Kai

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Emri i Vërtetë:
  • Rron Krasniqi:

Biografia

BIOGRAFIA: Rron Kai është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 15 Mars 2023, Rron Kai publikon videoklipin "Kaloj". Kënga u orkestrua nga Deard Sylejmani....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0