Rron Kai
Rron Kai
Rron Kai
  • Emri i vërtetë:
  • Rron Krasniqi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
Rron Kai është këngëtar. Më datë 15 Mars 2023, Rron Kai publikon videoklipin "Kaloj". Kënga u orkestrua nga Deard Sylejmani.

Më datë 15 Korrik 2023, Rron Kai publikon videoklipin "E Di". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga vetë Rron Kai. Videoklipi u prodhua nga kompania Sekuencë.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0