Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rron KRZ

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Rron Kryeziu
BIOGRAFIA: Rron KRZ është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i tij eshte Rron Kryeziu. Vjen nga komuna e Vtis. Ai sapo ka perfunnduar shkollen e mesme dhe ka realizuar 2 spote: Më datë 23 Korrik 2008, Rron Krz publikon videoklipin "çelsi". Me këtë këngë, Rron Krz u paraqit në këto festivale: VFM 2009 (2009), Zhurma Show 2008 (2008), Top Fest 5 (2008). Më datë 4 Maj 2010, Rron Krz publikon videoklipin "Retox"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentProdhim I Shoqnis (Mixtape)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lil Ami

B-Bami

Biggi

Bidaki

Scorpion

Oran G

Gjyks

Wllatki

Bessi

F-Boogie

Tags: Rron Krz, Ron Krz, Rron Kryeziu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet