Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rruga - Thug Life (Feat. Korbi)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Po iqen o duan te iqen akoma
Kto reper t'vegjel i fusim ne koma
Kto bojn sikur jetojn t'gjith n'Hoklaoma
ne bshkpunojm Italia dhe Roma

Coma nje foto ti coma
po mos dil foto si Toma
Doshi katroshi me forma
ty nuk te rriti reforma

Boma nje kong dedikoma
edhe disliken ti boma
po Nona rri gati dhe ti rrezikon
Fjaln degjoma fjalen degjoma

Rezikon besom nese tenton
boton boton por serisht deshton
ti se kupton ti se kupton
Niveli jon ne rritje gjithmon

Tata po vjen ktu per ata
mata te njoma te thata
pata mundesin me mor karta
po desha me qi deklarata

Rropata ca arka lundrova me varka
tentova e kapa ju t'gjith si 2pac-a
po ndrshe nga Amaru ju ju rref plaka
jeni gangstera te veshur me taka

ju arrakata ju erdhi data
Rimat e thata dhe fjalete qarta
ndaj me beso, thuj kaq e pata
mos rreziko se netet e gjata

dhe kur vjen nata t'vin ca kacaka
mali me shkrepsa dhe t'vehet flaka
juve deshtaka ju super raka
Laka ju futi ne thes juve si pata

Refren :
We livin the hard life we livin that bi**h life we livin the bad things we livin that thug life , We livin the hard life we livin that bi**h life we livin the bad things we livin that thug life ,thug life thug life we livin the bad things we livin that thug life,thug life thug life we livin the bad things we livin that thug life

Rruga :
hard life bad life bi**h life thug life peace life war life we need more life need work need monney need cash need honey f**k that i need monney ,isha i vogel kur jeten e njofa tani rita jeten se njofa tani u rita njerzit i njofa rrugen vazhdova edhe ne bllofa yeah rruga perpara jeta e madhe qe te besh gara ajo qe kerkon do dali para jeta nje kurve jeta nje karma be ca te duash me fatin nuk haesh be ca te duash me shancin nuk haesh do apo sdo me mekate do lahesh zotit i lutem vetem shendet sa per te tjerat une e di vete zotit i lutem vetem shendet sa per te tjerat do ia dal vete hard life hard life bad life we livin the bad things we livin thug life
Rruga
Publikimi: 17/07/2017


Rruga - Thug Life
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Thug Life".
3. Video është e këngës "Thug Life", por nuk këndohet nga Rruga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rruga:


Komente 0