A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rrugaci I Art

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  20
  • Residence:
  • Angli 
BIOGRAFIA: Rrugaci I Art is a popular singer of Hip-Hop music. Rrugaqi Art emri i verrtet esht Gazmend Mulaj, është nga Hasi, jeton ne United Kingdom,London. Ndersa ben pjes ne grupin T.B.A THE BLOODY ALBOZ (SHQIPET E PERGJAKSHME) ku ka te lansuara disa keng me antar te grupit T.B.A si UNIKKATIL, Kobra. D.M.C. Më datë 5 Maj 2018, Rugaqi Qart publikon videoklipin "E Verteta", në bashkëpunim me Blood1 Eagle....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Escobars

Unittick

Master Mc

Z.E.F

Fulzan-G

Hanello

Bigg V

Erson Shabani

WhoBrave

Dj Bussulla


Tags: Rrugaci I Art, Rrugaqi I Art, Rrugaqi Qart, Rrugaci Arte, Rrugaci Qarte

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019