A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Muzikë Popullore Vlonjate Shqip

:: Më Të Klikuarit e Javës

Zoti i dha një dhuratë të çmuar, talentin për të kënduar. Ajo shpreson të arrijë shpirtrat e të tjerëve duke ndarë këtë dhuratë. Këngëtarja shqiptare ...
Nuk ka njeri qe nuk e njeh kengen “Jam vlonjate”, te kengetares Marjola Kacani e cila eshte bere nje emer i njohur ne muziken popullore. Me nje ze te ...
Ponin e njohim te gjithe per hapin e saj te madh qe beri ne ndryshimin e muzikes popullore dhe per stilin e vecante qe ajo ka ndryshe nga te tjeret. A...
Maya Alikaj kaloi femijerine dhe mori formimin e pare arsimor ne Dukat. Qe ne kete moshe, Maya spikat me talentin e saj te lirshem dhe origjinalitetin...
Në Maj 2004, Rino Ritem & Rovena Ibrahimi marrin pjesë në Top Fest 1 me këngën "Zgjohu". Më datë 2 Prill 2013, Rovena Ibrahimi publikon videoklipin...
Një ndër karakteristikat e saj, veç zërit të mrekullueshëm është edhe buzëqeshja. Sa herë që ngjitet në skenë sjell një diçka shumë origjinale dhe të ...
Më datë 15 Nëntor 2016, Ana Mero publikon videoklipin "S'ka Si Mua Jo". Më datë 31 Dhjetor 2016, Ana Mero publikon videoklipin "Parajsen Ma Dhurove...
Në vitin 2008, Romina Aliaj publikon albumin "Nina Moj Labike". Më datë 20 Shtator 2013, Romina Aliaj publikon videoklipin "Moj E Embla Cupe". M...
Këndon nga viti 2001 dhe angazhimi i saj në Top Channel ku ka kënduar në emisionin E diell, përfundoi pikërisht kur njerëzit nisën ta thërrisnin “Deni...
Më datë 4 Korrik 2014, Romeo publikon videoklipin "Vlora Bregdetare". Më datë 11 Shtator 2018, Romeo publikon videoklipin "Duhanxhiu" dhe është kuj...
Më datë 18 Qershor 2017, Anxhela Hamati publikon videoklipin "Aman Djalo". Më datë 28 Nëntor 2017, Anxhela Hamati publikon videoklipin "Kembana Zem...
Kleopatra Skarco-Dokle ka lindur buzë Jonit. Me durimin e maturinë e vajzës së valëve pranë e larg Jonit, plot talent, muzë e passion, me zërin e saj,...
Më datë 26 Shtator 2018, Eleni Myrtaj publikon videoklipin "Vlora Ime". Më datë 26 Tetor 2018, Eleni Myrtaj publikon videoklipin "Planeti I Dashuri...
Më datë 28 Prill 2016, Dashurie Bilaj publikon videoklipin "Shume Eshte Ka Ma Do", në bashkëpunim me Kichi. Videoklipi u prodhua nga Bleri Production....
Në vitin 2008, Kozeta Shabani publikon albumin "Moj Belo Moj Belike". Më datë 12 Maj 2012, Panajot Malaj publikon videoklipin "Dhenderr Te Me Bej N...
Më datë 20 Shtator 2017, Dori publikon videoklipin "Valle Shqiperie Iso Laberie"....
Këngëtarja vlonjate, Adriana Koreta, ka studiuar për kanto në Greqi. Ajo ka jetuar shumë vite jashtë vendit, por këngët dhe zëri i saj i ëmbël ka bërë...
Në vitin 2012, Arta Allushaj publikon albumin "Laberi Gerxhe E Male". Më datë 15 Gusht 2015, Arta Allushaj publikon videoklipin "Vajza Vlonjate"....
Më datë 27 Shtator 2018, Grupi Shkendia Stjar publikojnë videoklipin "Dasma Labe"....

:: TOP 100

» Renditja e Plotë »


:: VideoKlipe Shqip

» Renditja e Plotë »

:: Të Rejat E Fundit


:: Fotogaleria
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019