A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Sharri is a very famous recording studio. Sharri është një produksion nga Prizreni i cili nxjerr në treg editime të shumë albumeve muzikore nga këngëtarë të ndryshëm, kryesisht nga Prizreni. Në vitin 2016, Sharri publikojnë albumin "Kenge Dasmash"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts

Albums

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

Donjeta

Manti

Bleri Production

Gramafon

5 Stars

Oltioni

Entermedia

EMF Creative

Blero Ent

Zico Company


Tags: Sharri, Produksioni Sharri

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019