{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Rubin Mati është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Prill 1989, Mimoza Nazarko & Rubin Mati marrin pjesë në Kur Vjen Pranvera 1989 me këngën "Këngë Pa Fund Je Vendi Im". Në Prill 1989, Luan Zhegu & Rubin Mati marrin pjesë në Kur Vjen Pranvera 1989 me këngën "Ditën Jetoj". Në Dhjetor 1989, Luan Manahasa & Rubin Mati marrin pjesë në Festivali i 28-të në RTSH me këngën "Nën Qiellin E Kaltër Të Rivierës". Në Dhjetor 1992, Rubin Mati merr pjesë në Festivali i 31-të në RTSH me këngën "Trashe...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0