Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Rudi Hasanllari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Nizhavec 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Rudi Hasanllari është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Rudi Hasanllari ka lindur ne Nizhavec dhe njekohesisht jeton aty. Ai kendon neper dasma dhe perreth zones eshte shume i kerkuar. Ka nje ze te mrekullueshem. Më datë 17 Shkurt 2017, Rudi Hasanllari & Aldi Zhurda publikojnë videoklipin "Kolazh Popullor"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Klajdjan Torra

Saimir Menkaj

Klodjan Meçka

Ardit Vranozi

Lutfi Goga

Kujtim Beqaj

Idajet Hysa

Perlat Merko

Feti Janca

Fredi Gjishti

Tags: Rudi Hasanllari


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet